Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Fryzjer
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Monika Odroniec – Dyplomowana stylistka paznokci i wizażystka
Monika Odroniec

Dyplomowana stylistka paznokci i wizażystka

Od wielu lat czynnie działająca w branży. Posiada ogromne doświadczenie w dziedzinie przedłużania i zdobienia paznokci. Wielokrotnie prezentowała swoje techniki makijażu na różnego rodzaju pokazach. Charakteryzuje ją dokładność i indywidualne podejście do klienta.

Edyta Załubska – Licencjonowany kosmetolog
Edyta Załubska

Licencjonowany kosmetolog

W gabinecie zajmuje się zabiegami laserowymi, makijażem pernamentnym i mezoterapią igłową. Jej silnymi atutami są cierpliwość, odpowiedzialność i kultura osobista.

Agata Łagosz – Stylistka fryzur
Agata Łagosz

Stylistka fryzur

Stylistka fryzur z długoletnim doświadczeniem, podążająca za nowymi trendami w fryzjerstwie. Uczestniczy w wielu pokazach, szkoleniach i kursach.Jej profesjonalizm i dokładność sprawia że oferuje najlepszej jakości usługi.

Partnerzy - strona w budowie Współpraca - strona w budowie